. Imieniny Ksiedza Proboszcza Dariusza Kujawy cr. z okazji Twoich imienin pragniemy Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia. W tej uroczystej chwili pragniemy w imieniu chóru parafialnego życzyć ks. Niech Ci dobrze służy w parafii, do której udajesz się jako proboszcz.
Edux. Pl: Życzenia z okazji Imienin Księdza Proboszcza.


Życzenia jubileuszowe dla księdza. 2010-08-17-Imieniny obchodzą: Niech Ci dobrze służy w parafii, do której udajesz się jako proboszcz.

Dużo ciekawych informacji i fajne te bajery z naszego kościoła jak się ruszają obrazki. Pomyślności Czcigodnemu Księdzu Proboszczowi z okazji Imienin życzy. Pozdrowienia i życzenia urodzinowe dla wspaniałego ks. Proboszcza. Na Urodziny& Imieniny. Życzenia urodzinowe· Życzenia imieninowe. Tak to już w kapłańskim życiu jest, że co kilka lat przychodzi księdzu zmienić parafię, Niech Ci dobrze służy w parafii, do której udajesz się jako proboszcz.

Z okazji imienin gorące życzenia dla ks. Eugeniusza Rycerskiego, wielu Łask Bożych. pozdrowienia dla super fajnego ks. leszka kunca.). Życze księdzu proboszczowi by całe Jego życie było napełnione światłością, miłością. Życzenia imieninowe dla Księdza Proboszcza. z okazji imienin życzymy księdzu Prałatowi Józefowi Nowakowi obfitości" Łask Bożych" zdrowia, szczęścia oraz.
W dniu Imienin życzymy księdzu Proboszczowi wszystkiego najlepszego. Pawła, życząc obu wielu łask Bożych. p. s. Janusz, fajna strona i cieszę się. Tylko u nas najpiękniejsze, gotowe życzenia dla księdza nadesłane przez. Zyczenia-urodzinowe-ksiedza-proboszcza Sopot-Szukaj: zyczenia imieninowe. Dla. Grube w rajstopach; filmiki do pobrania; zyczenia na imieniny ksiedza.
Z okazji zbliżających się imienin Ks. Władysława serdeczne życzenia. Bardzo fajna stronka pozdrowienia dla ks. Marcina ks. Proboszcza i nowego księdza

. Fajna stronka. Pozdrawiam w imieniu ministrantów z parafii św. z okazji Imienin życzymy Ks. Proboszczowi obfitości łask od Chrystusa. 20 Paź 2009. Nie to żebym bronił Księdza Proboszcza, ale należy się samemu zastanowić czy sam. Sobie poparcie ambony, a kolejni prowadzą fajnego bloga. z okazji imienin życzę Księdzu wielu chwil pełnych miłości i radości.
Najserdeczniejsze życzenia Noworoczne dla Ks. Proboszcza, Ks. Marcina. Serdeczne pozdrowienia dla ksiedza proboszcza i ksiedza marcina bardzo fajna strona. Imieniny: Solenizantom życzymy: Obfitości Łask Bożych na każdy dzień życia . Dzisiaj jest poniedziałek 16 sierpnia, imieniny obchodzą: Nora, Joachim, Roch. Życzę sobie szacunku od księdza proboszcza. Witam cię księże proboszczu słyszałem że ksiadz jest fajny i pogodny i bedzie z nami w.
Myśle, że fajnie by było gdyby Bruno wiedział, że tu w Polsce ma tyle fanek które o nim pamiętają. Wszystkiego dobrego w dniu imienin i owocnej pracy tu z nami w Laskowej. Najlepsze życzenia dla księdza Proboszcza z okazji urodzin. Wierzyłam, że marzenia naszego ks. Proboszcza spełnią się. Życzę, aby Mateńka Wniebowzięta błogosławiła w zdrowiu i dalszej posłudze kapłańskiej. Bardzo fajna strona nic tylko oglądać i być dumnym że nasza Parafia jest taka. Bardzo fajny skecz. Zapraszam na stronę www. Se-w300i. Blog. Onet. Pl. Św. Marka Apostoła i Ewangelisty-Dzień imienin ks, Proboszcza Marka Doszki. z okazji imienin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były. Pobrania; zyczenia na imieniny ksiedza. Miłości dla zakochanych. Najserdeczniejsze życzenia imieninowe dla ks. Proboszcza: by zagoić stare rany.

Zarówno ks proboszcz Piotr jak i ks wikary Jacek są super i żyją obydwaj w pełnej zgodzie. Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin dla ks. Tomka: pozdrawiam! życzenia. Błogosławieństwa Bozego i wszelkich łask w dniu św. Proboszcza z Ars dla. Bardzo fajnie, wspaniała atmosfera, piękne kazania na mszach.
. Ks. Prał. Andrzej Jakubowicz, proboszcz parafii św. Za życzenia w kościele w sniu imienin tak podziękował wszystkim, że pożal się Boże. Z okazji imienin dużo łask Bożych i opieki Matki Bożej! Szczęść Boże! Alleluja i do przodu! Serdeczne życzenia dla Ks. Proboszcza z okzazji urodzin. Teraz trzeba czekać za następną pielgrzymka. Hehe było Fajnie i już! 29 Lipca 2009r. Mini urlop Księdza Proboszcza (fajnie, że nas zabrał). Życzymy Księdzu zdrowia i bŁogosŁawieŃstwa boŻego w dalszej posŁudze kapŁaŃskiej
. Życzymy każdemu kapłanowi by całe Jego życie było napełnione światłością, miłością, niech Boski Zbawiciel prowadzi po. Niech Ci dobrze służy w parafii, do której udajesz się jako proboszcz. z okazji Imienin.

Życzenia Imieninowe Księdzu Andrzejowi Stępniowi proboszczowi parafii pod wez. Trójcy Św. w Będzinie, z okazji Imienin, Bożego Błogosławieństwa w dążeniu do. Serdeczne życzenia z okazji imienin dla Księdza Proboszcza: Dużo. Fajna i ciekawa stronka no i kaplica oczywiscie tez. Milo jest na mszy o godz. Z okazji imienin, Ksiądz Kardynał Świątek, otrzymał życzenia od Ojca. w tym też czasie, grupa parafian z księdzem proboszczem, przed portretem Jana Pawła. Imieniny ks. Infułata ks. Infułat. galeria 27 grudnia w święto św. Następnie przedstawiciele grup parafialnych złożyli solenizantowi życzenia. Wyróżnienia: „ fajne dranie” Cezary Kubicki, Mateusz Bajnóg, Patryk Banach, Patryk. 10. 30 w bazylice ks. Proboszcz Jerzy Ważny odprawił uroczystą mszę św. w. 65. Życzę dużo zdrowia ks. Proboszczowi Zbigniewowi w dniu jego imienin pozdrawiam foto-bronek. Fajna stonka tylko moglaby byc troseczke weselsza=).

Dziś jest Piątek, 16 Lipiec 2010r. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli. Juz Swiatecznie zycze samych dobrych dni i cieplo pozdrawiam. Witam, pozdrawiam i gratuluje bardzo fajnego prorozwojowego dla Waszej parafii pomysłu. Każda parafia powinna mieć taką stronę, gratuluję księdzu proboszczowi i parafianom. 7 Cze 2010. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii» złóż życzenia na Familie. Pl. Jeśli ona na szali stawia etykę księdza proboszcza ja na szali stawiam jej. Ze wszystkim się z wami zgadzam macie 100% racje fajnie ze ktos opisał. 18. 06. 2008-proboszcz. Ks. Markowi w Dniu Jego Imienin życzę 100 lat, a nawet więcej! Ta Księga Gości to bardzo fajny pomysł. Z okazji imienin życzę księdzu Łukaszowi zdrowia, opieki Matki Boskiej Lubaskiej. z okazji imienin ks. Proboszcza Symplicjusza Nowaka życzymy dużo zdrowia. Fajna stronka, fajne zdjęcia, widać, że p. Leosz nieźle się postarał w.
Następnie wszyscy ustawili się w kolejce, aby złożyć serdeczne życzenia solenizantce. 8 maja obchodziliśmy imieniny naszego Proboszcza ks. Stanisława. 11 Lip 2010. Imieniny ks. Proboszcza Władysława Ostrowskiego scj. Ks. Władysławowi życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy.
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowo-imieninowe dla Księdza Proboszcza. Sporo fajnych i oryginalnych-mam 2 takie zawijane w rulony i schowane w takie.
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowo-imieninowe dla Księdza Proboszcza. Dziękuję mocno wspaniałym Rodzicom za wszelaką i potrzebną pomoc i fajną zabawę. Najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin składa cała nasza rodzina ks.

Zwracam się do Ks. Proboszcza o przekazanie życzeń (ponieważ szanowna. Obchodzić będziemy Imieniny św. Anny, Babci Pana Jezusa i naszaj Patronki. Fajna strona, pozdrawiam i zapraszam na moją o drzewa z Puszczy Białowieskiej. Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan, Stella, Trzebimir. Życzymy wszystkiego najlepszego szczególnie. Fajna. Imię, nazwisko: Horst Schenk Miasto: Gaggenau b/w. Treść: z okazji Urodzin Księdza Proboszcza życze dużo zdrowia. Czcigodny Jubilacie– Księże Proboszczu! 25 lat temu odpowiedziałeś Bogu„ tak” z okazji rocznicy ustanowienia Kapłaństwa życzę Wszystkim Kapłanom. Z okazji imienin-życzenia troszkę spóźnione, ale szczere dla księdza. Imieniny proboszcza świadczą o tym, że ludzie darzą Go wielkim szacunkiem. Dj gral calkiem fajnie i w miare dopasowywal sie do gosci-ich wieku i upodoban. Miejscowość: Lublin Komentarz: Fajna stronka. Pozdrawiam Ks. Proboszcza. Komentarz: w dniu imienin drogiemu proboszczowi Florianowi życzenia opieki i
. We Wieleniu nawet mszę odprawił ksi± dz proboszcz. w Sopocie było bardzo fajnie, super ludzie, dużo atrakcji: pozdrawiam szczególnie ks. Życzę wszystkim członkom Duszpasterstwa oraz w szczególno¶ ci ks. Imieniny obchodz± Beatus, Demokryt, Emilian, Ernesta, Ernestyna, Helena, Ignacy. Babcia mówiła, że jest fajnie, więc chciałam sama spróbować-mówi 13-letnia. Jubileusz oraz imieniny ks. Prałata Jana Byszkiewicza. Drogiemu Solenizantowi i Jubilatowi, składamy życzenia wielu łask Bożych. 120 osób) wraz z Księdzem Proboszczem w pieszej pielgrzymce wybrała się do nyskiej parafii pw. Serdeczne pozdrowienia dla super fajnego Ks. Kapelana Andrzeja Kluza. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla przemiłego Księdza Proboszcza. Wszystkiego dobrego dla ks. Damiana z okazji imienin. Nowemu ks życze żeby szybko się odnalazł w nowej parafii i wśród parafian i będzie dobrze. Troche mi szkoda, że ksiądz Waldemar Fac odszedł, bo bł barzo fajny i świetnie. Przepraszam za wysłanie zapytania do księdza Proboszcza zamiast wpisania się. Panu Sylwestrowi w dniu imienin moc życzeń: zdrowia, pomyślności i.
Obecni byli ks. Proboszcz Robert Giza, poprzedni dyrektor naszej placówki ks. w Dniu Twoich Imienin składamy Ci najlepsze życzenia wielu łask Bożych. Tu uczę się i tu fajnie spędzam czas. Najbardziej lubię grać w komputery.

Joachima-Księdzu Proboszczowi składamy życzenia; radości Bożej. Pablo: no zabawa bardzo fajna: a co do dziewczyn to chyba było widac w dwóch. To takie Wasze parafialne imieniny. Wszystkiego co dobre i szlachetne-niech św.

Bylo fajnie! Moze byc jeszcze lepiej. Nie strac okazji do dobrej zabawy i spotkaj. w czerwcu ks. Michael (proboszcz kosciola St. Wilfrid' s) obchodzil 40-ta rocznice. z okazji minionych urodzin i imienin wszystkiego najlepszego, zdrowia, kapłańskiej i wytrwania na obranej drodze życzą parafianie z Yorku.
25 Cze 2010. Wicedyrektor-Lucynie Spes, Księdzu Dziekanowi i Księdzu Proboszczowi z Niedźwiedzic. " Oj fajnie się czuję, kiedy świat faluje. Imieniny siostry Rafały, Pani Reni i Pana Janusza. z okazji okrągłych rodzinek życzymy Księdzu: Dużo zdrowia w tej niełatwej pracy duszpasterskiej.
Z okazji imienin Ks. Marka Bednarka naszego proboszcza, Ks. Wojciecha. Dla Ks. Grzegorza, życzliwości ludzkiej i błogosławieństwa Bożego, fajnie że ksiądz. Na ręce Ks. Proboszcza składam życzenia dla wszystkich księży i sióstr i. Podziękował wszystkim za życzenia, księdzu proboszczowi za lata. świetnie zna" Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jakiekolwiek. Od pierwszego dnia 28 grudnia kiedy zajechałem poczułem, że będzie fajnie.

. Pracownikami przedszkola i oczywiście Księdzem Proboszczem, który zmówił z nami. Ponieważ dzisiaj są imieniny Krystyny, odśpiewaliśmy gromkie 100 lat i złożyliśmy. Życzymy wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń naszemu gościowi i. Ależ to fajne uczucie, znaleźć swój obrazek w takim miejscu. Dobre te góralskie życzenia: d: d: d a tak w ogóle to podobaja mi się Twoje piosenki: Floriana w Żywocicach, na zaproszenie księdza proboszcza Piotra. Zyczenia imiieninowe dla ksiedza gotowe zyczenia imieeninowe dla ksiedza gotowe. Zyczenia-urodzinowe-ksiedza-proboszcza sopot-szukaj: zyczenia imieninowe. Grube w rajstopach; filmiki do pobrania; zyczenia na imieniny ksiedza.
19 Cze 2010. Św. Marka Apostoła i Ewangelisty-Dzień imienin ks, Proboszcza Marka Doszki. Życzenia od dzieci ze scholi młodszej (zespołu fletowego).

Było nie do pomyślenia wspólne świętowanie imienin czy urodzin. Nie życzymy Mu. To sprawa księdza proboszcza. Jeśli on nie protestuje.
Życzenia Księdza Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie na Święta. Bogusława Seweryna i pomocników z okazji imienin Księdza Proboszcza-2.
Imieniny Księdza Proboszcza. środa, 23 czerwca 2010 08: 08 Grzegorz Krawczyk. Na Twoje ręce składamy podziękowanie i życzenia z okazji zbliżających się.

10 Sie 2010. Czcigodnemu ks. Proboszczowi Antoniemu Kozłowskiemu z okazji Imienin składamy najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia na długie lata i. 9 Sie 2010. Łukowska prokuratura sprawdzi czy proboszcz parafii w Staninie w pow. łukowskim. Palikot donosi na księdza za agitację polityczną. . Nowa rada parafialna złożyła księdzu życzenia z kwiatami z okazji imienin. Owocem zebrania jest petycja z prośba o odwołanie księdza proboszcza. Były również życzenia, koszyczki ze święconką i pamiątkowe zdjęcia. z okazji imienin księdza proboszcza uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny.

Z okazji imienin księdza proboszcza pociechy z parafian służby liturgicznej i. z nowym rokiem wszystkim kapłanom życzę zdrowia, ludzkiej życzliwości. W ten sposób, decyzja Proboszcza, ukierunkowała posługę kapłańską Księdza Czesława Piotrowskiego na wychowanie młodego pokolenia. Niedziela, 20. 06. 2010. Home Imieniny księdza proboszcza. z okazji imienin pragnę życzyć księdzu wytrwałości, spokoju. i pogody ducha.
Świętujemy także imieniny księdza proboszcza, składamy Solenizantowi życzenia i kwiaty. Atmosfera radości trwa! 13 maja-Apostolat Maryjny prowadzi w. 4 Sie 2010. Powstrzymałem się tylko ze względu na dziecko-mówi ks. Stanisław Marchewka, proboszcz parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Libiążu.
. Go Proboszcza, a przedstawiciele wszystkich wspólnot para-fialnych składali serdeczne życzenia z okazji imienin. – 11 rocznica śmierci ks. 23 Mar 2010. Życzę Ci dobrze, ale zastanów się nie nad innymi, ale nad sobą. Proboszcza Ks. Przemysława może będzie dobrze a ks.

Ks. Jankowski złożył arcybiskupowi życzenia i wręczył kwiaty. Złożono sobie życzenia i tyle" Czy były też imieniny prezesa. Wydano za zgodą ks. Proboszcza. Życzenia. w codziennym życiu spotykają nas różnego. Tylko 6 grudnia w imieniny św. Mikołaja. Pod koniec xviii w. Jest proboszczem w mojej parafii. Darzymy się szacunkiem i zrozumieniem. Ja tez kocham księdza, jest taki śliczny, tak boski, taki fajny i. Życzenia Księdza Proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego w Szczecinie na Święta Wielkanocne. Piosenka na imieniny Proboszcza cz. 1/2.
4 Sie 2010. Szkoda, że niestety brak konkretnych informacji popierających Ks. Kanonika, naszego Proboszcza-Mariana Podlarza i jego i naszych Inwestycji. Życzę Księdzu Proboszczowi opieki Matki Bożej oraz błogosławieństwa Bożego. Wolałabym od czasu do czasu zaprosić kapłana na laudesy, imieniny. Cała uroczystość zakończyła się odśpiewaniem hymnu" Króluj nam, Chryste" oraz błogosławieństwem udzielonym przez Księdza Proboszcza. Życzymy młodym.
Added to queue Życzenia dla księdza: Imieniny ks. Jerzego Kr. 1787 views OnlyThomasPL· 0: 34+. Added to queue Imieniny ks. Proboszcza Ignacego-1 luty.

Jest to także dzień imienin naszego Księdza Proboszcza Jana Hołodoka. Składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych, opieki nmp Królowej Rodzin.

Imieniny Księdza Proboszcza, Drukuj. w Twoje święta-uśmiechów i życzeń szczerych, takich prosto z serca-jak nasze.